Poll (8.x-1.5) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: True
hy: Ճիշտ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Poll duration
hy: Հարցման տևողությունը

en: Poll votes
hy: Հարցման ձայների քանակ

en: Vote
hy: քվեարկել

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: « first
hy: « առաջինը

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Total votes: @votes
hy: Ընդամենը @votes ձայն

en: Most recent poll
hy: Վերջին հարցումները

en: After this period, the poll will be closed automatically.
hy: Այս ժամանակահատվածից հետո հարցումը ավտոմատ կփակվի։

en: Polls
hy: Հարցումներ
