Poll (8.x-1.6) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: Created
bg: Създадено

en: Question
bg: Въпрос

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Poll duration
bg: Продължителност

en: Vote
bg: глас

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Other
bg: Други

en: N
bg: С

en: Choices
bg: Отговори

en: 1 vote | @count votes
bg[0]: 1 глас
bg[1]: @count гласа

en: Votes
bg: Гласа

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Choice
bg: Избор

en: Results
bg: Резултати

en: Poll settings
bg: Настройки на анкетата

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
bg: Позволява на вашия сайт гласувания по различни теми с въпроси и няколко възможности за избор.

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Poll
bg: Гласуване

en: Total votes: @votes
bg: Общо гласове: @votes

en: Most recent poll
bg: Последни анкети

en: After this period, the poll will be closed automatically.
bg: След този срок анкетата ще бъде автоматично прекратена.

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
bg: Вашият глас не може да бъде записан, тъй като не сте избрали нито един от възможните отговори.

en: Polls
bg: Анкети
