Poll (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Poll duration
ne: चुनाब को अवाधि

en: Vote
ne: मतदान

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Votes
ne: मत

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Choice
ne: विकल्प

en: Results
ne: परिणाम

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: About
ne: बारेमा

en: Poll
ne: मत

en: Polls
ne: चुनाव

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
