Poll (8.x-1.6) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Question
th: คำถาม

en: Poll duration
th: ระยะเวลาแบบสำรวจ

en: Vote
th: โหวต

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Other
th: อื่นๆ

en: 1 vote | @count votes
th[0]: 1 โหวต
    @count votes
th[1]: @count โหวต

en: Votes
th: คะแนนโหวต

en: Choice
th: ตัวเลือก

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Poll settings
th: การตั้งค่าแบบสำรวจ

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
th: เปิดให้มีการโหวตสำหรับหัวข้อต่างๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Poll
th: แบบสำรวจ

en: Total votes: @votes
th: คะแนนโหวตทั้งหมด: @votes

en: Most recent poll
th: แบบสำรวจล่าสุด

en: After this period, the poll will be closed automatically.
th: หลังจากผ่านช่วงเวลานี้ไปแล้ว, แบบสำรวจจะถูกปิดลงโดยอัตโนมัติ

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
th: ไม่สามารถบันทึกคะแนนโหวตของคุณได้ เนื่องจากคุณยังไม่ได้เลือกคำตอบใดๆ

en: Polls
th: แบบสำรวจ

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
