Poll (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (40 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Question
eo: Demando

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: Poll duration
eo: Opinisonda daŭro

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: Choices
eo: Elektoj

en: 1 vote | @count votes
eo[0]: 1 voĉdono
eo[1]: @count voĉdonoj

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Choice
eo: Elekto

en: Results
eo: Rezultoj

en: Poll settings
eo: Enketaj agordoj

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
eo: Permesas ke via retejo kaptu voĉdonojn pri diversaj temoj en la formo de multopaj elektaj demandoj.

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Poll
eo: Enketo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Total votes: @votes
eo: Sumaj voĉdonoj: @votes

en: Most recent poll
eo: Plej lasta enketo

en: After this period, the poll will be closed automatically.
eo: Post ĉi tiu periodo, la enketo fermiĝos aŭtomate.

en: Polls
eo: Enketoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
