Poll (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: True
gu: સાચું

en: View
gu: જુઓ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Vote
gu: મત

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Other
gu: અન્ય

en: Choices
gu: પસંદગીઓ

en: Votes
gu: મત

en: Choice
gu: પસંદગી

en: Results
gu: પરિણામો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: « first
gu: પ્રથમ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Total votes: @votes
gu: કુલ મતોઃ @votes

en: Polls
gu: મતદાનો
