Poll (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: n/a
lt: n/d

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Poll duration
lt: Apklausos trukmė

en: Poll votes
lt: Balsai

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Other
lt: Kiti

en: Choices
lt: Pasirinkimai

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: Votes
lt: Balsai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Poll settings
lt: Apklausos nuostatos

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
lt: Leidžia atlikti apklausas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Poll
lt: Apklausos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Most recent poll
lt: Naujausios apklausos

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
lt: Jūsų balsas neišsaugotas, nes jūs nieko nepasirinkote.

en: Polls
lt: Apklausos

en: Poll winner
lt: Apklausos populiariausias

en: The winning poll answer.
lt: Populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner votes
lt: Apklausos populiariausio balsų skaičius

en: The number of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų skaičius, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner percent
lt: Apklausos populiariausio procentas

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų procentas, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: The number of votes that have been cast on a poll.
lt: Balsų skaičius, kurį gavo apklausa.

en: The length of time the poll is set to run.
lt: Laiko trukmė, kuriai apklausa bus aktyvi.
