Poll private (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
