Poll private (1.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Email
fr: Courriel

en: Active
fr: Actif

en: Other
fr: Autre

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Used
fr: Utilisé

en: Resend
fr: Renvoyer
