Poll private (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Active
ku: چالاکە

en: Other
ku: هیتر

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
