Poll private (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Active
pl: Aktywne

en: Other
pl: Inne

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Token
pl: Wzorzec

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Resend
pl: Wyślij ponownie
