Poll private (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Email
sk: E-mail

en: Active
sk: Aktívny

en: Other
sk: Ostatné

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia
