Poll private (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Email
sv: E-post

en: Active
sv: Aktiv

en: Other
sv: Övriga

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Token
sv: Ersättningstecken
