Poll private (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Email
ur: ای میل

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
