Poll private (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Active
ar: نشط

en: Other
ar: آخر

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات
