Poll private (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Active
az: Aktiv

en: Other
az: Digər

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın
