Poll private (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Active
be: Актыўна

en: Other
be: Іншыя

en: Save settings
be: Захаваць налады
