Poll private (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Email
bg: Е-поща

en: Active
bg: Активен

en: Other
bg: Други

en: Save settings
bg: Запази настройките
