Poll private (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Active
ca: Actiu

en: Other
ca: Altres

en: Save settings
ca: Desa la configuració
