Poll private (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Email
da: E-mail

en: Active
da: Aktiv

en: Other
da: Anden

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Token
da: Symbol

en: Resend
da: Gensend
