Poll private (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Email
de: E-Mail

en: Active
de: Aktiv

en: Other
de: Weitere

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Used
de: Verwendet

en: Resend
de: Erneut senden

en: Delete Token
de: Token löschen
