Poll private (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
