Poll private (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Active
el: Ενεργό

en: Other
el: Άλλο

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης
