Poll private (1.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Email
es: Correo electrónico

en: Active
es: Activo

en: Other
es: Otro(s)

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Token
es: Comodín

en: Used
es: Usado

en: Resend
es: Reenviar
