Poll private (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Active
fi: Voimassa

en: Other
fi: Muu

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Token
fi: Muuttuja
