Poll private (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Active
gl: Activo

en: Other
gl: Outro

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Token
gl: Símbolos
