Poll private (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Other
gu: અન્ય
