Poll private (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Email
hr: E-pošta

en: Active
hr: Aktivno

en: Other
hr: Ostalo

en: Save settings
hr: Spremi postavke
