Poll private (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Email
hu: E-mail

en: Active
hu: Aktív

en: Other
hu: Egyéb

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Token
hu: Vezérjel

en: Used
hu: Használatban

en: Resend
hu: Újraküldés
