Poll private (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
