Poll private (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Active
jv: Aktif

en: Other
jv: Liyané

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
