Poll private (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Active
kk: Белсенді

en: Other
kk: Басқа

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
