Poll private (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Active
km: សកម្ម

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
