Poll private (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Used
kn: ಬಳಕೆಯಾದ
