Poll private (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Email
lt: El. paštas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Other
lt: Kiti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus
