Poll private (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
