Poll private (1.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Email
mn: Имэйл

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
