Poll private (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Email
nl: E-mail

en: Active
nl: Actief

en: Other
nl: Andere

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Used
nl: Gebruikt

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden
