Poll private (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Active
nn: Aktiv

en: Other
nn: Andre

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
