Poll private (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Other
ps: نور

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
