Poll private (1.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Email
ro: email

en: Active
ro: Activ

en: Other
ro: Altele

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Token
ro: Simbol
