Poll private (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Active
ru: Активно

en: Other
ru: Другое

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Token
ru: Токен

en: Used
ru: Использовано

en: Resend
ru: Отправить повторно
