Poll private (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Active
sl: Aktiven

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
