Poll private (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
