Poll private (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி
