Poll private (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Other
te: ఇతర

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
