Poll private (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Email
th: อีเมล

en: Other
th: อื่นๆ

en: Save settings
th: บันทึกค่า
