Poll private (1.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Email
tr: E-posta

en: Active
tr: Etkin

en: Other
tr: Diğer

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Token
tr: Simge

en: Used
tr: Kullanılmış
