Poll private (1.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Other
ug: باشقا

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
