Poll private (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Active
uk: Активно

en: Other
uk: Інше

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Token
uk: Замінник

en: Used
uk: Використано

en: Resend
uk: Надіслати ще раз
